תלמידים ממליצים

תלמידי בית הספר האמריקאי ממליצים על קורס אמיר

רציתי להודות למדריכה אירה על העידוד והתמיכה לכל אורך הקורס. אירה הייתה קשובה ואמפתית ועשתה ככל יכולתה כדי להעביר לנו את הקורס בצורה יסודית ומעמיקה. אירה גילתה רגישות והבנה לתהליך הלא פשוט שעברתי ועזרה לי מאד

.
רותי ב


תודה לאירה מקורס אמיר

המון תודה לאירה המדריכה על יחס חם ולבבי. ישרי כוח, חזקי ואמצי. לכל אורך הקורס היית תמיד מוכנה לעזור ולהקדיש לכל אחד מהתלמידים את מלוא תשומת הלב, אפילו מעבר לשעות הקורס.
יוגב ד


תודה לשרון בייץ מקורס הכנה למבחן אמיר

ברצוני להודות לגברת שרון בייץ שהייתה מורה בקורס ההכנה למבחן אמיר בסניף רעננה בין התאריכים 13.07.11-31.08.11 הקורס הועבר בצורה מסודרת עם הסברים על כל דבר ועם דגשים במקומות החשובים, שרון נתנה יחס אישי לכל אחד ואחד, עודדה מאוד בנקודות המשבר והעבירה את החומר בצורה יוצאת מן הכלל. בעזרתה ובעזרת הקורס קיבלתי ציון טוב עבורי במבחן עצמו.
כל הכבוד וישר כוח !

בברכה,

אינה רויטמן


המלצה על המורה אלי!

ברצוני להודות לך על תקופת לימוד נפלאה (למרות כל הקשיים) בקורס המשמש הכנה למבחן אמי"ר - קיץ 2012.
השקעותיך ומאמצך בהעצמת הידע הנדרש לתלמידי קורס ההכנה למבחן אמי"ר, הוכחו ביסודיות, במסירות, במקצועיות ובאכפתיות רבה - הראויים מאוד לשבח.
יישר כח!
אחולי להצלחתך בכל התחומים.
בברכת שנה טובה - שנת בריאות, פריחה ושגשוג,

ציפורה דוידי - תלמידה


שלל שבחים ומחמאות

ספרי הלימוד המיוחדים של בית הספר האמריקאי תרמו לי המון לביטחון העצמי, להרחבת אוצר המילים, לתרגול ולהבנת הטכניקה הנכונה. העצות שקיבלתי שיפרו את רמת האנגלית שלי והוסיפו לי ידע רב. ההתמקדות בשפה עזרה לי לביטחון העצמי. בנוסף, השירות בבית הספר מעולה! מורג מורה מדהים. את השיפור תראו תוך זמן קצר!

ליטל ד.


אנו מודים לבית הספר על הציון אשר קיבלה עדי למבחן אמי"ר

בתי עדי למדה בקורס אמי"ר אשר נערך בחיפה ונגשה לראשונה לבחינה, והיום התקבלו התוצאות, הציון שקבלה 206,ישר כוח.

אנו מבקשים להודות לכם, ובמיוחד למדריך אשר לימד את הקורס האחרון לבחינה שנערכה ב-12.02.2013


תודה לשרון על קורס מדהים!

שרון היקרה, הנה חלף לו חודש. זה קרה כל כך מהר. אני זוכר את השיעור הראשון המעניין ביותר, עכשיו אני כותב לך מכתב הערכה וזה קשה להאמין שזה נגמר.

אני רוצה לומר לך, שרון, שנהניתי מכל רגע בשיעור איתך. זכיתי להכיר מורה מדהימה: מורה שיודעת ללמד באופן מקצועי. בהזדמנות הזו אני רוצה להודות לך מקרב לבי!!!

אגב עשיתי את המבחן אמיר"ם וכמעט עברתי אותו אבל אני מקווה שבפעם הבא אני אעבור אותו.

תודה על היחס החם!

ברצוני לשלוח תודה ענקית למורה שרון בקורס אמיר פברואר- אפריל 2009. שרון היא מורה מקצועית ובעלת חוש הומור. בזכות המסירות שלה והאישיות הכריזמטית והכובשת, היא הצליחה להעביר את החומר תוך התאמה מקסימלית ליכולת האישית של כל תלמיד בקבוצה. באופן אישי, כשהתחלתי את הקורס הרמה שלי באנגלית היתה C. כשסיימתי את הקורס איתה שיפרתי ציון אמיר בשתי רמות, והגעתי לרמה A.

עומר


לשרון המורה

כששרון נכנסה לכיתה ציפתה לי הפתעה נעימה מאוד: מקצועית, רצינית בהעברת החומר אבל גם יודעת להעביר את השיעור עם הרבה חוש הומור. רואים עליה שהיא מתייחסת ברצינות ושאכפת לה שכל תלמיד יצליח במבחן הסופי. עכשיו כשסיימתי את הקורס איתה אני יכולה להמליץ עליה ועל ביה"ס האמריקאי לכל מי שאני מכירה

ליאת


הנדון: אורי נומה – מכתב תודה על תמיכה בקורס הכנה למבחן אמי"ר

מעיין היקרה,
ברצוני להודות לך על ההכנה עבור קורס הכנה למבחן אמי"ר.
מאמצייך למתן תמיכה בבוגר מרכזינו - אורי נומה, לצד הפגנת רגישות ומחויבות לאוכלוסיות במצוקה הותירו עלי רושם רב.
עמותת "הלב" מודה לך על הסיוע, על האדיבות והרצון לעשות טוב.
אנו מאחלים לאורי הצלחה רבה במהלך הקורס ובמבחן אמי"ר.
בתקווה להמשך שיתוף פעולה.


לשלומציון המלכה!

שלומציון היתה מורה מדהימה, לפני תחילת הקורס הרמה שלי באנגלית היתה נמוכה מאוד. בזכותה שיפרתי את הציון באנגלית בשתי רמות לפחות.

נועה


לרותם, תודה על העזרה

רותם, אתה מורה מקסים! תודה שנידנדת לכל תלמיד שישקיע ויעבוד ברצינות. כבר בשיעור הראשון איתך הבנתי שיש לי עדיין סיכוי לשפר את האנגלית שלי...

יעל


לבית הספר האמריקאי!

רותם הוא מורה מעולה, דובר אנגלית ברמה מצויינת. תודה על המיילים האישיים והמפורטים שעונים על כל שאלה, על היחס החם, האיכפתיות והסבלנות הרבה.

מאיר


לנועה על הקורס המעולה

תודה עבור קורס קטן ואינטימי באוירה נעימה וחוויתית. הייתה קבוצה קטנה לתלמידים בעלי רמה גבוהה. אני בטוח שתרם לכולם, לי באופן אישי תרם המון

תודה לנועה


תמיכה ויעוץ לקראת מבחן אמיר

המון תודה לאירה, על הסבלנות הרבה ועל כך שהייתה מוכנה לפנות זמן מחוץ לשעות הקורס כדי לעזור, לתמוך ולייעץ. נהניתי מהיחס האישי, מההסבר המפורט וכמובן ומהמדריכה הנעימה והאיכפתית.

לירון מ


עזרה בהתמודדות למבחן אמיר

אירה היא מורה נהדרת. אין לי מילים לתאר את ההשקעה שלה. היא עזרה לי מאד בלחץ ובהתמודדות שלי לקראת המבחן. בזכותה אני יודעת כיצד לפעול נכון. שמחתי מאד להכירך אינה, את אדם נפלא! הקורס תרם ועזר לי מאד מבחינת הכרת המבחן, אוצר המילים וטריקים לפיתרון. החומר הועבר בצורה מאד ברורה ואירה פשוט נהדרת. בכל שאלה יכולתי להתקשר איתה, גם אחרי שעות הלימודים.

שני ע

נגה- פשוט מורה מעולה

הגעתי לקורס בבי"ס האמריקאי בהמלצת ידיד שלמד אצלכם והיה מרוצה, החלטתי לאחר שהוא סיים ונתן לי חוות דעת והמלצה חיובית לבוא גם וללמוד אצלכם. המורה נגה, מורה מעולה. אם היתה לי מורה כמוה בבי"ס תיכון, אני בטוחה שרמת האנגלית שלי היתה הרבה יותר גבוהה. מאחלת לכם מורות רבות כמוה להצלחת השם של ביה"ס האמריקאי.

רויטל.ה.


ביה"ס האמריקאי- מורים מעולים!

תודה רבה רבה לאירה ולצוות ביה"ס האמריקאי. אירה התמידה באדיבותה, בהקשבה, בנתינת ידע עם המון המון סבלנות. נתנה לנו נקודות חשובות ללמידה- פשוט אין לי מילים! מורה מעולה!!

שרונה


לצוות בית הספר

לביה"ס האמריקאי, תודה גדולה מאוד על קורס מעולה לאמיר. מזל ששמעתי עליכם מחברה שלי, אחרת לא ברור לי מה הייתי עושה. באוניברסיטה הפתוחה ביקשו ממני לעשות 5 קורסי אנגלית... כל החומרים שקיבלנו: הדיסקים, המילונים, המבחנים לתרגול, ולא פחות חשוב מזה- המורה המעולה- בת', שמכירה בעל פה את המבחן. בזכותכם הוצאתי ציון גבוה באמיר- עכשיו אני צריך לקחת רק קורס אנגלית אחד (במקום חמישה...), ולסיים את התואר כמו שצריך... תודה רבה לכל צוות ביה"ס האמריקאי- אתם תותחים!

רועי


בזכותכם!

לביה"ס האמריקאי, שלום. מכתב תודה זה נכתב אחרי שקיבלתי פטור מאנגלית במכללת בית ברל. הקורס שלכם הציל אותי, לא פחות. זה מצחיק להיזכר עכשיו בכל הרגעים במהלך הקורס, בהם חשבתי שעדיף לי פשוט לוותר על התואר בגלל הקושי שלי באנגלית. תודה רבה שהמשכתם להשקיע בי ולהאמין לי ( יש הרבה מקומות שהיו שוכחים אותי אחרי שהם קיבלו ממני את הכסף...), בזכותכם אני יכולה לסיים עכשיו את התואר.

גלית


אמיר- הדרך הקלה להגיע לפטור

כשנרשמתי למכללה הסבירו לי שאני צריך ללמוד שנה שלמה קורסים באנגלית כדי להגיע לרמה מינימלית ורק אז להתחיל לימודים לתואר. לא רציתי לבזבז זמן וכסף, אז החלטתי לנסות לגשת למבחן אמיר בכוחות עצמי: למדתי קצת בבית, קראתי עיתונים וספרים וניגשתי. זה היה בזבוז של כסף ואנרגיה. הבנתי שאני צריך מערכת תומכת ומסגרת לימודים רצינית. אחרי בירורים מקיפים שעשיתי נרשמתי לקורס הכנה בביה"ס האמריקאי: הקורס נתן לי את כל הכלים האפשריים: מורה מעולה (רותם), ספרים, מילונים, מבחני אמיר לתרגול בבית, שעורי בית. למדתי שיטות ממוקדות לענות נכון על השאלות. בסוף זה השתלם: קיבלתי פטור באנגלית.

עידו


תודה לבת' - המורה ששינתה לי את היחס ללימודי אנגלית

מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי מקרה אבוד במה שקשור לאנגלית. כל המורים הפרטיים שלקחתי לא עזרו לי להתחבר לשפה ולהוציא ציונים טובים במבחנים. כשהגעתי ללמוד בקורס אמיר אצל בת' כבר לא האמנתי שמישהו יכול לשנות לי את היחס למקצוע הזה- אבל זה קרה. בת' היא ללא ספק המורה הטובה ביותר לאנגלית שלמדתי אצלה (ולמדתי אצל הרבה מאוד מורים...). לאורך כל הקורס היא השקיעה מאמצים, סבלנות ואנרגיה כדי שכל אחד יצליח ויוציא מעצמו את המקסימום. תודה רבה מגיעה גם לצוות של ביה"ס האמריקאי על היחס המקצועי והסבלנות.

אלה


לבת' - תודה רבה

רציתי להגיד תודה רבה לביה"ס האמריקאי על קורס ההכנה לאמיר הטוב ביותר בארץ: ניגשתי לקורס כדי לחסוך לעצמי שלושה קורסי אנגלית במכללה, וזה אחרי שהוצאתי ציון נמוך באנגלית בפסיכומטרי. כבר ביום הראשון של הקורס הופתעתי לטובה: קיבלתי ספרים, מילונים, חוברת מבחנים לתרגול, שעורי בית ודיסקים לתרגול במחשב. בעקבות הקורס והמורה המדהימה בת' הבנתי כמה לא למדתי כלום לאנגלית בקורס הפסיכומטרי שעשיתי לפני כן.. תודה רבה

ענת


קורס אמי"ר = חיסכון בכסף

באוניברסיטה הפתוחה חייבו אותי לעשות שלושה קורסים מלאים באנגלית כדי לסיים את התואר, או לגשת למבחן אמיר ולהוציא בו ציון פטור. נרשמתי לקורס הכנה לאמיר בביה"ס האמריקאי- המקום היחיד בארץ שעושה קורסי הכנה מלאים ומקיפים לאמיר בלבד. הקורס מתמקד בלעזור לתלמידים להוציא ציון גבוה במבחן - לא בללמוד אנגלית. בזכות הקורס והשיטות שלמדתי הוצאתי 238 נקודות, וחסכתי לעצמי שנה וחצי של קורסי אנגלית באוניברסיטה הפתוחה.

אבי


תודה על הפטור מאנגלית

בהתחלה חשבתי שאפשר ללמוד לבד למבחן אמיר. ניסיתי ונכשלתי. אח"כ ראיתי את המודעה של ביה"ס האמריקאי- ללמוד אנגלית למבחן אמיר תוך חודשיים: לא כ"כ האמנתי אבל נרשמתי לקורס. השיטה פשוטה מאוד: לא מלמדים פה אנגלית, אלא מלמדים איך להצליח במבחן אמיר ולהוציא פטור. הטכניקות שלהם מעולות וכולן עובדות. בזכות המילונים של הקורס הכרתי יותר מחצי מהמילים במבחן האמיתי. המילונים והטכניקות עובדים בקלות רבה.

איתי


למיה

תודה רבה לקורס המושקע ולמיה שהיתה מורה מקצועית, ונתנה לי טיפים טובים לגבי זמני תרגול. מיה דאגה שאני אתרגל לפי זמנים גם בכיתה ולא רק בתרגילים עצמם, תודה רבה!

אילנה


קורס הכנה לאמי"ר - המורה אירה!

אירה,

השקעתך והנכונות לעזור בכל זמן תרמה לי אישית המון. את מקסימה ובאמת מיוחדת, כיף היה ללמוד אצלך, נעים תמיד לדבר איתך, לכל שאלה תמיד הייתה תשובה ולכל בעיה תמיד מצאת פתרון.

את פשוט מעולה. בית הספר צריך לברך על שיש לו מורה כמוך

נשיקות ותודה על הכל

לוטם דולב


תודה רבה לך אירה

השקעתך והנכונות שלך לעזור בכל זמן תרמה לי אישית המון. את מקסימה ובאמת מיוחדת, כיף היה ללמוד אצלך. ענית לכל שאלה ולכל בעיה מצאת פתרון. בית הספר צריך לברך על שיש לו מורה כמוך.

תודה על הכל

אורית ש


לנגה וצוות בית הספר!

למרות שהגעתי רק לששה מפגשים מתוך שמונה, הקורס תרם בזה שנתן לי את חומרי הלימוד ולימד את הטכניקות השונות בצורה יעילה.

אני מודעת לנקודות החוזק שלי וגם לנקודות החולשה. חיזקתי נקודות אלו באמצעות הטכניקות שנגה לימדה אותי.

אני חייבת לציין שלצד הכלים שקיבלנו במהלך הקורס היתה גם כמובן הכוונה מקצועית של נגה המורה.

תודה גם לכל צוות מכללת בינה- שלוחת בית הספר בחיפה- צוות מעולה!!!


לצוות המסור של ביה"ס האמריקאי

רציתי להגיד המון תודה לצוות בית הספר האמריקאי על יחס חם ומצוין מהרמה האדמינסטרטיבית ועד לתכני הלימודים. במהלך הקורס קיבלתי כלים מעניינים.

אושר א


מבחן אמיר-פטור מאנגלית- המורה תותחית!

תודה רבה לאירה על היחס החם והאישי,ההבנה והאיכפתיות, ההתמדה והרצון להביא לתוצאות ולהצלחה!

הדרך הייתה לא פשוטה אך אין ספק כי משתלמת ועל כך נתונות רוב תודות

ענבל א


פטור מאנגלית- מבחן אמיר

תודה רבה לנוגה המורה המדהימה שהעבירה את הקורס בצורה שוטפת, עניינית ובהרחבה והחזירה לי את הבטחון שהאנגלית אינה שפה כל כך קשה.

ניקול .ש.


הצלחה במבחן אמיר בזכות אירה המורה

לאירה הנפלאה, רציתי להודות לך על הרחבת הידע ועל הרצון לעזור כדי להגיע ביחד לתוצאות האופטימליות, אפילו מעבר לשעות הלימוד. אין לי ספק כי התרומה של אירה לשיפור האנגלית שלי ולהצלחה במבחן אמיר הינה גדולה מאד. מי יתן וירבו מורות כמוה.

נורית ר

תודה על קורס אמיר מדהים!

רציתי להודות למורה גדעון שתמיד עוזר ותומך. הוא מורה נפלא ,מנומס, נותן כלים מעשיים לבחינה,מתקן ונותן דוגמאות.מעניק יחס אישי וחם לכל תלמיד ותלמיד, מעביר את השיעורים בהומור בסבלנות ובמקצועיות רבה. אני מרגיש שהוא החדיר בי הרבה מוטיבציה ובזכותו אצליח בבחינה.

דניאל בן יוסף


Amir Course in the American School!

תודה רבה רותם על שיעורים ארוכים שעברו בכיף!

הייתה אוירת לימוד נעימה ומוצלחת. הטיפים וההמלצות שנתת במהלך השיעורים תרמו לי רבות בהצלחה במבחן. חומרי הלימוד הרבים העשירו את הידע שלי באנגלית בתוספת ההסברים שלך- הכל נהיה פשוט יותר!

תודה רבה, טל


קורס אמיר בקלות!

תודה לשלומציון המדריכה,

תודה גם למזכירת בית הספר שעזרה וסייעה במסירות נפש שאקבל מלגה כדי שאוכל להשתתף בקורס ועל כך תודות וברכות לה.

אם אפשר למסור לה- שתמשיך לעשות כאלה מעשים טובים ותצליח בכל מעשה ידיה.

תודה,

נעמה.


העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם