קורס אמיר - קורס עבור מבחן אמיר

פטור מאנגלית מוציאים רק עם קורס אמיר - קורס הכנה מבחן אמיר של ביה"ס האמריקאי!

ביה"ס הטוב ביותר: כשאתם לומדים עם קורס הכנה למבחן אמי"ר בביה"ס האמריקאי, אתם לומדים בביה"ס הוותיק והטוב ביותר בארץ בהכנה למבחן אמיר ואמיר"ם.

קורס אמיר בביה"ס האמריקאי מכוון למטרה אחת בלבד: להביא אתכם לציון המקסימלי במבחן אמיר/אמיר"ם!

המורים הטובים ביותר: עם קורס אמיר בביה"ס האמריקאי אתם לומדים אצל המורים הטובים והמקצועיים ביותר בארץ- מורי הקורס הם דוברי אנגלית ברמה גבוהה ובעלי ניסיון רב בהכנת תלמידים עבור מבחן אמיר. כל מורה קורס אמיר בביה"ס האמריקאי עובר הכשרה מקיפה לפני תחילת הקורס, במטרה להבטיח את הסטנדרטים האחידים והגבוהים של ההוראה בכל קורסי האמיר של ביה"ס האמריקאי.

עם קורס אמיר בביה"ס האמריקאי אתם נהנים מיחס אישי והכוונה צמודה של מורה הקורס: כל תלמיד מקבל תוכנית עבודה המותאמת אישית ליכולת ולצרכים שלו, כך שההכנה שלכם למבחן אמיר היא ממוקדת ויעילה יותר, ומביאה לתוצאות.

חומרי לימוד בלעדיים: עם קורס אמיר בביה"ס האמריקאי אתם נהנים מחומרי לימוד רבים ובלעדיים, כולל מבחנים מלאים לתרגול בבית. ערכת חומרי הלימוד המורחבת והבלעדית הניתנת לתלמידי קורס אמיר כוללת מילון מקיף ועדכני, הכולל מילים חדשות ורבות שמופיעות במבחן אמיר/אמיר"ם, מערכת מקוונת לתרגול מול מחשב, ספרי הכנה הכוללים טכניקות ופתרונות לסוגי שאלות רבים, ולא פחות חשוב- מבחנים רבים לתרגול עצמי של מבחן אמיר: בכל שבוע פותרים מבחן אמיר מלא!

כל השיטות והטכניקות לפתרון נכון של מבחן אמיר: במסגרת קורס אמיר בביה"ס האמריקאי תלמדו שיטות וטיפים לפתרון מהיר ומדוייק של כל סוגי השאלות במבחן אמיר, כך שביום המבחן עצמו תוציאו ציונים מקסימליים: כשאתם לומדים עם קורס אמיר בביה"ס האמריקאי אתם לא רק מתרגלים פתרון מבחני אמיר, אלא לומדים טכניקות ספציפיות ומקבלים כלים רבים לפתרון נכון ומהיר של כל סוגי השאלות.

בזכות הטכניקות הייחודיות שתלמדו במהלך קורס אמיר בביה"ס האמריקאי, תוכלו להוציא ציונים גבוהים מאוד במבחן אמיר / אמירם, ואפילו לקבל פטור, גם אם אתם מאוד מתקשים באנגלית.

עם קורס אמיר של ביה"ס האמריקאי תוציאו פטור מאנגלית גם אם האנגלית שלכם לא מושלמת: שיטות הלימוד בקורס מותאמות במיוחד לישראלים שאינם דוברים היטב את השפה.

התנאים המושלמים ללמידה אינטנסיבית למבחן אמיר, בכל מקום שתבחרו: קורסי הכנה לאמיר בביה"ס האמריקאי מתקיימים בקבוצות קטנות, בכיתות מרווחות ומצויידות היטב- כי כשלומדים בתנאים מעולים, קל יותר להגיע להישגים.

לנוחיותכם, קורס אמיר בביה"ס האמריקאי מתקיים במספר מקומות בארץ: בת"א (רמת גן), ברעננה ובירושלים- עליכם רק לבחור את הסניף הקרוב לביתכם ואת מועד הקורס הנוח לכם.

כשאתם לומדים עם קורס אמי"ר בביה"ס האמריקאי, אתם לומדים בביה"ס הוותיק והטוב ביותר בהכנה למבחני אמיר בישראל. ללמוד בקורס הכנה לאמיר בביה"ס האמריקאי, פירושו להצטרף לאלפי תלמידים ששיפרו באמצעותנו את ציון האנגלית שלהם בשתיים או שלוש רמות לפחות!

קורס אמיר בביה"ס האמריקאי- בואו להנות מכל העולמות:

  • חומרי לימוד רבים ומגוונים
  • מבחנים רבים לתרגול עצמי בבית
  • קבוצות קטנות ויחס אישי לכל תלמיד

מרכז מידע ייחודי למתעניינים ולנרשמים לקורס אמיר: יועצי הלימודים של ביה"ס האמריקאי עומדים לרשותכם רוב שעות היממה - לפרטים ולהרשמה לקורס הכנה לאמיר בביה"ס האמריקאי צלצלו:

1-700-703-005 או מלאו את פרטיכם משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם