על החברה

ביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית הינו מוסד הלימודים הגדול והמוביל בארץ בהכנה למבחני מיון באנגלית למועמדים ללימודים אקדמיים בארץ ובחו"ל. קורסי ההכנה של ביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית נבנו בהתאם לדרישות המלאות של מבחני הכניסה באנגלית לאוניברסיטאות ולמכללות בארץ ובחו"ל. במהלך הקורס רוכשים התלמידים ידע רב וטכניקות שימושיות לפתרון מדוייק ומהיר של כל סוגי השאלות במבחן, גם אם אינם שולטים היטב באנגלית.

קורסי ההכנה למבחן אמיר ולמבחני ידע נוספים באנגלית פותחו במיוחד כך שיתאימו למגוון רחב של תלמידים ברמות ידע שונות. כל קורסי ההכנה שלנו מועברים על ידי מורים מוסמכים ובעלי ניסיון רב, דוברי אנגלית שפת אם, אשר עוברים הכשרה מקיפה לפני תחילת הקורס.

חומרי הלימודים בקורסי ההכנה לאמיר מתעדכנים באופן שוטף בהתאם לדרישות האחרונות של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, הגוף האחראי על כתיבת מבחני אמיר ואמיר"ם. תודות לסיבות אלו מיצב עצמו ביה"ס האמריקאי במשך השנים כמוסד הלימודים המוביל והאיכותי בארץ בהכנה למבחני אמיר ואמיר"ם.

בואו להצטרף למאות תלמידים שלנו שקיבלו פטור באנגלית בזכות קורס ההכנה לאמיר. מרכז המידע של ביה"ס האמריקאי למועמדים ולמתעניינים פתוח רוב שעות היום:

1-700-703-005

פרטי יצירת קשר

ביה"ס האמריקאי הבינלאומי בע"מ, ח.פ. 513777045

טלפון 03-7510909 פקס: 03-5422935

רחוב תובל 11, בית לזרום, רמת גן, 52522

לרישום לקורס לחץ כאן

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם