קורס ההכנה לקראת מבחן אמיר של האוניברסיטה הפתוחה

מבחן אמיר באוניברסיטה הפתוחה

כתלמידי האוניברסיטה הפתוחה תידרשו להגיע לרמת פטור באנגלית עד סוף התואר. האוניברסיטה הפתוחה מדרגת את רמת האנגלית של הסטודנטים על פי ציון האנגלית במבחן פסיכומטרי, או על פי הציון במבחן אמיר. רמות הידע באנגלית מדורגות באותיות מהאות A ועד האות E, כאשר רמה E היא הנמוכה ביותר ואילו רמה A הגבוהה ביותר. רמות אלו נקבעות על פי המבחן הממיין, הלא הוא מבחן אמיר.

אודות מבחן אמי"ר האוניברסיטה הפתוחה

מבחן אמיר הוא מבחן מיון לרמות באנגלית. בהתאם לציונכם במבחן, האוניברסיטה יכולה לקבוע באיזו רמת אנגלית אתם נמצאים וכך לשלב אתכם בקורס אנגלית תואם. את הקורסים של האוניברסיטה הפתוחה חייבים לעבור על מנת להגיע לרמת פטור. הדרך היחידה "לדלג" על קורסים באוניברסיטה היא ציון מספיק במבחן אמיר. ככל שהציון גבוהה יותר, כך כמות הקורסים הנדרשת קטנה יותר..

רבים מהסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה בוחרים בקיצור דרך לקורסי המעבר השונים, כאשר הם ניגשים למבחן אמיר ומשפרים את ציונם ואף מגיעים לרמת פטור ללא כל צורך בקורסים מטעם האוניברסיטה. לשם התקדמות ושיפור רמת האנגלית לפני המבחן, ניגשים סטודנטים רבים לקורס הכנה לקראת המבחן.

קורס ההכנה לקראת מבחן אמיר של האוניברסיטה הפתוחה

קורס הכנה למבחן אמיר נערך מספר פעמים בשנה בהתאם למועדי המבחן הקיימים לאורך השנה. אנחנו בבית הספר האמריקאי מקיימים קורסים בפריסה ארצית כאשר כל הקורסים תואמים למבחן אותו תידרשו לעשות עבור האוניברסיטה הפתוחה.

על מנת לעזור לכם- תלמידי האוניברסיטה הפתוחה הזקוקים להשלמת קורסים, לעבור מספר רמות באנגלית ולהגיע לרמת פטור, בית הספר האמריקאי מציע קורס הכנה למבחן אמיר המכין גם עבור מבחן אמירם.

בית הספר האמריקאי עורך קורסי אנגלית וקורסי הכנה עבור מבחן אמיר האוניברסיטה הפתוחה בהצלחה רבה מזה שנים במספר רב של מוסדות אקדמאיים ובסניפים בכל הארץ. נוסף על כך, בית הספר האמריקאי משתף פעולה עם אוניברסיטאות ומכללות בארץ ומספק קורס הכנה לקראת מבחן אמיר בתוך מוסדות הלימוד. בין היתר, בית הספר האמריקאי מעביר קורס מיוחד עבור מבחן אמיר האוניברסיטה הפתוחה. בית הספר האמריקאי פיתח קורס ייחודי המותאם לסטודנטים המעוניינים להצליח במבחן אמיר, לשפר את רמת האנגלית ולהגיע לרמת פטור באוניברסיטה.

בעזרת קורס הכנה למבחן אמיר ניתן לשפר את רמת האנגלית בתקופה קצובה

בכל פעם שאתם מתרגלים את השפה האנגלית, בין אם זה בתרגול אוצר מילים מתוך מילון או קריאת קטעים ומענה על שאלות- רמת האנגלית שלכם עולה ומשתפרת. קורס הכנה של מבחן אמיר האוניברסיטה הפתוחה של בית הספר מציע כלים רבים המסייעים לכם לתרגל את האנגלית בצורה אינטנסיבית גם בשיעור וכמובן גם בבית. במהלך השיעור לומדים להכיר את המבחן על חלקיו, מקבלים טכניקות ומתרגלים שיטות לפתרון מהיר של הבחינה. התלמידים מקבלים חמישה ספרים המלווים אותם לאורך הקורס ובנוסף מילון ייעודי למבחן ואפשרות לתרגל בחינות ממוחשבות.

לפרטים נוספים מלאו את פרטיכם בצידו השמאלי של העמוד ונשמח לעמוד לשירותכם!

או התקשרו 1-700-703-005

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם