מבחן אמיר -השלמת משפטים

בחלק השלמת משפטים (Sentence completions) של בחינת אמיר, יופיעו משפטים באנגלית עם מילה אחת שחסרה באמצע המשפט. מתוך ארבע התשובות האפשריות, תתבקשו לסמן את התשובה שכוללת את המילה שמשלימה בצורה ההגיונית ביותר את המשפט החסר. השלמת משפטים במבחן אמיר כוללת בין שמונה לעשר שאלות. השאלות ב-מבחן השלמת משפטים באמיר מופיעות לפי דרגת קושי עולה: בהתחלה מופיעות השאלות הקלות יותר, ואחריהן השאלות הקשות.

מבחן אמיר- השלמת משפטים, מבוסס למעשה על התמצאות באוצר מילים רחב ככל האפשר באנגלית - ברגע שאתם מכירים את משמעותן של כל המילים בתשובות האפשריות, לא תהיה לכם בעיה לסמן את התשובה הנכונה.

פיתוח אוצר מילים גדול ככל האפשר באנגלית הוא אחת הדרכים היעילות ביותר להתכונן למבחן אמיר, אולם, במקרים רבים תוכלו לקלוע לתשובה הנכונה גם אם אתם לא בטוחים לגמרי מה המשמעות המדויקת של המילה אותה אתם מסמנים.

בחלק השלמת משפטים במבחן אמיר לא רק אוצר המילים שלכם באנגלית עומד למבחן, אלא גם השליטה שלכם בדקדוק בסיסי באנגלית. אם אתם מכירים את הסיומות והתחיליות השונות של מילים, יכולים להבדיל בין שמות עצם לפעלים, ובין שמות תואר לתואר הפועל, תוכלו לבצע אלימינציה (ברירת התשובה הנכונה על ידי פסילת תשובות לא נכונות), וכך לבצע ניחושים מושכלים ולהרוויח עוד נקודות רבות בחלק השלמת המשפטים במבחן אמיר.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם