מבחן אמיר- הרשמה

ההרשמה למבחן אמיר מתבצעת באמצעות אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, המופקד על כתיבת ועריכת מבחן אמיר, המבחן הפסיכומטרי ועוד מבחני קבלה למוסדות להשכלה גבוהה בארץ.

ההרשמה למבחן אמיר באינטרנט מתבצעת באמצעות כרטיס אשראי. בטופס ההרשמה המקוון תתבקשו למסור את מספר תעודת הזהות שלכם, הכתובת שלכם למשלוח הציון, וכן לבחור את המועד ואת האיזור בו אתם מעדיפים להיבחן.

הרשמה למבחן אמיר אפשרית גם באמצעות ערכת הרשמה שנשלחת בדואר. את ערכת ההרשמה תוכלו לקנות בחלק מחנויות הספרים ברחבי הארץ (בסטימצקי, בחנויות ספרים של אוניברסיטאות, וכן להזמין את הערכה ישירות מהמרכז הארצי לבחינות ולהערכה). לאחר ששילמתם את דמי הבחינה בסניף בנק כלשהו, עליכם לשלוח את טופס ההרשמה בדואר רשום למרכז הארצי לבחינות ולהערכה.

בעת הרשמה למבחן אמיר, חשוב מאוד שתשימו לב, מתי הוא התאריך האחרון בו אפשר עדיין להירשם למועד הקרוב. ההרשמה לכל מועד נסגרת מספר שבועות לפני התאריך עצמו. טופס הרשמה שמגיע למרכז הארצי לבחינות, בדואר או באינטרנט, לאחר סגירת ההרשמה לאותו מועד, יועבר אוטומטית למועד הבא. לכן, אם חשוב לכם להיבחן בתאריך מסוים, דאגו להירשם אליו כמה שיותר זמן מראש.

הרשמה למבחן אמיר זמן רב מראש מבטיחה גם שתוכלו להיבחן באיזור הקרוב למקום המגורים שלכם. מבחן אמיר נערך באוניברסיטאות השונות בארץ בכיתות הלימוד.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם