הרשמה מאוחרת למבחן אמיר

למרות שההרשמה הרשמית למבחן אמיר נסגרת מספר שבועות לפני תאריך המבחן, תוכלו בכל זאת לנסות להירשם למבחן אמיר גם לאחר מכן, עד שבוע לפני מועד הבחינה.

הרשמה מאוחרת למבחן אמיר אינה מומלצת בדרך כלל, משום שהיא עולה יותר כסף:

עבור הרשמה מאוחרת למבחן אמיר, עד שמונה ימי עבודה לפני המבחן עצמו, תשלמו 150% מדמי הבחינה הרגילים. חיסרון נוסף: לא תוכלו לבחור את מקום הבחינה שלכם. כדי להירשם למבחן אמיר בהרשמה מאוחרת, עליכם להתקשר למרכז הארצי לבחינות עד שמונה ימי עבודה לפני תאריך המבחן, ולברר אם ניתן להירשם. אם כן, תתבקשו להגיע למטה של המרכז הארצי בירושלים כדי לשלם עבור הבחינה. ייתכן שתוכלו לשלם גם בדואר מהיר.

הרשמה למבחן אמיר ביום הבחינה: בחלק מהמקרים תוכלו להירשם למבחן אמיר ממש ברגע האחרון - במהלך שישה ימי העבודה הקודמים למבחן.

איך מתבצעת הרשמה זו? עליכם להתקשר למרכז הארצי לבחינות ולהערכה ולברר, האם נותרו מקומות וניתן להירשם בהרשמה מאוחרת. אם כן, תקבלו הוראות טלפוניות בדבר התאריך ומיקום הבחינה שלכם: בהרשמה כזו אין לכם שום אפשרות לבחור את מקום הבחינה - היא מתקיימת במקום אחד בלבד בארץ, ואין גם אפשרות לשריין לכם מקום מראש - כל הקודם זוכה.

ביום המבחן, הגיעו שעתיים מראש, כדי לשריין לעצמכם מקום וכן כדי לשלם את דמי הבחינה.

על הרשמה ביום הבחינה למבחן אמיר תשלמו 250% מדמי הבחינה הרגילים - גביית הכסף מתבצעת ביום הבחינה, במזומן בלבד (לא ניתן לשלם בצ'קים או בכרטיסי אשראי).

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם