מבחן אמירם - מהו מבחן אמירם? אמיר"ם - מבחן אנגלית ממוחשב

מבחן אמירם - מבחן אמירם הוא מבחן ממוחשב הנועד לבדוק את רמת האנגלית האקדמאית שלכם, בדומה למבחן אמיר. בשונה ממבחן אמיר, שנערך במתכונת של נייר ועיפרון, מבחן אמירם נערך מול מחשב: השאלות מופיעות במחשב ועליכם לסמן בעזרת המקשים את התשובות שלכם. מעבר לכך, קיימים עוד מספר הבדלים מהותיים בין מבחן אמיר למבחן אמיר"ם:

  • במבחן אמירם אין אפשרות לחזור אחורה לשאלות אותן פתרתם. זאת, בניגוד למבחן אמיר. הזמן המוקצב לכם במבחן אמירם ניתן לכל שאלה בנפרד. אם פתרתם שאלה בפחות מהזמן המקסימלי, לא תוכלו לקבל תוספת זמן בשאלה הבאה. במבחן אמיר, לעומת זאת, אתם מקבלים מסגרת זמן של 25 דקות לפרק, אותה אתם יכולים לנצל לפי רצונכם - לחזור אחורה בשאלות, להתעכב זמן רב יותר על שאלה מסוימת על חשבון שאלות אחרות, וכדומה.
  • ב-מבחן אמירם מסגרת הזמן היא אישית וגמישה יותר: אם סיימתם את המבחן כולו לפני תום הזמן המקסימלי שמוקצב לכל השאלות, תוכלו לצאת קודם מחדר הבחינות. זאת, בשונה ממבחן אמיר, בו אתם צריכים להישאר בחדר הבחינה עד תום הזמן המוקצב למבחן.
  • אופן חישוב הנקודות: ב-מבחן אמיר"ם אי מתן תשובה לשאלה נחשב כתשובה שגויה. לכן, כדאי לכם בכל מקרה לנחש מהי התשובה הנכונה ולסמן אותה. ד
  • תיקון תשובה: במבחן אמיר"ם לא תוכלו לשנות את התשובה לאחר שלחצתם על מקש האנטר כדי לסמן אותה. לכן, כדאי לסמן את התשובה רק כשאתם בטוחים. במבחן אמיר, לעומת זאת, תוכלו לתקן את התשובות שלכם לכל אורך הפרק.
  • מקום הבחינה: מבחן אמירם נערך במכללות שונות ברחבי הארץ. מבחן אמיר, לעומתו, נערך באוניברסיטאות השונות.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם