המרכז הארצי לבחינות והערכה מבחן אמיר (אמירם)

המרכז הארצי לבחינות והערכה מבחן אמיר (אמירם)

בשנת 1981 החליט ועד ראשי האוניברסיטאות בישראל להקים את המרכז הארצי לבחינות והערכה. מבחן אמיר/ אמירם הוא אחד המבחנים שמציע המרכז הארצי לבחינות והערכה. מבחן אמיר/ אמירם הוא בחינת מיון לזיהוי הרמות השונות באנגלית של הניגשים למוסדות ההשכלה הגבוהה. כדי להתקבל למוסדות ההשכלה הגבוהה הישראליים יש להיבחן באחד מהמבחנים שעורך המרכז הישראלי לבחינות והערכה. מבחן אמיר/ אמירם יכול להעיד על רמת האנגלית של המועמד ולתרום להצלחתו בהליך הקבלה למוסד הלימודים.

במדינת ישראל מי שאחראי לקיום מבחני הערכה לקבלה לאוניברסיטאות הוא רק המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. מבחן אמיר/ אמירם אותו עורכים במסגרת המרכז הארצי לבחינות ולהערכה יכול לעזור לכם לקבל פטור באנגלית. מיטב אנשי המקצוע עובדים במרכז הארצי לבחינות והערכה. מבחן אמיר/ אמירם נערך במוסדות אקדמאיים רבים ומחליף את חלק האנגלית במבחן הפסיכומטרי.

מועמדים המבקשים להירשם ליותר ממוסד אחד יכולים לבצע את כל הבחינות הנדרשות מהם במרכז הארצי לבחינות והערכה. מבחן אמיר/ אמירם הוא אחת הבחינות הללו. ניתן להתכונן למבחן אמיר/ אמירם באמצעות קורס הכנה של בית הספר האמריקאי.

המרכז הארצי לבחינות והערכה הוא ארגון הפועל למען הציבור ואין לו מטרת רווח. לכן, המרכז הארצי לבחינות והערכה רשום כעמותה. ועד מנהלים שבו יושבים נציגי מוסדות ההשכלה הגבוהה מפקח על המרכז הארצי לבחינות והערכה. מבחן אמיר/ אמירם הוא אחד המבחנים עליהם חל פיקוח ושעליו אחראי המרכז הארצי לבחינות והערכה. אל תפספסו את מבחן אמיר/ אמירם שעורך המרכז הארצי לבחינות והערכה, אם ברצונכם להירשם ללימודים האקדמיים.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם