על החברה« שרותים« ראשיאתה כאן:

שם
טלפון
מתעניין ב:
טקסט חופשי
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
בחן את עצמך
 

על החברה

ביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית הינו מוסד הלימודים הגדול והמוביל בארץ בהכנה למבחני מיון באנגלית למועמדים ללימודים אקדמיים בארץ ובחו"ל. קורסי ההכנה של ביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית נבנו בהתאם לדרישות המלאות של מבחני הכניסה באנגלית לאוניברסיטאות ולמכללות בארץ ובחו"ל. במהלך הקורס רוכשים התלמידים ידע רב וטכניקות שימושיות לפתרון מדוייק ומהיר של כל סוגי השאלות במבחן, גם אם אינם שולטים היטב באנגלית.

קורסי ההכנה למבחן אמיר ולמבחני ידע נוספים באנגלית פותחו במיוחד כך שיתאימו למגוון רחב של תלמידים ברמות ידע שונות. כל קורסי ההכנה שלנו מועברים על ידי מורים מוסמכים ובעלי ניסיון רב, דוברי אנגלית שפת אם, אשר עוברים הכשרה מקיפה לפני תחילת הקורס.

חומרי הלימודים בקורסי ההכנה לאמיר מתעדכנים באופן שוטף בהתאם לדרישות האחרונות של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, הגוף האחראי על כתיבת מבחני אמיר ואמיר"ם. תודות לסיבות אלו מיצב עצמו ביה"ס האמריקאי במשך השנים כמוסד הלימודים המוביל והאיכותי בארץ בהכנה למבחני אמיר ואמיר"ם.

בואו להצטרף למאות תלמידים שלנו שקיבלו פטור באנגלית בזכות קורס ההכנה לאמיר. מרכז המידע של ביה"ס האמריקאי למועמדים ולמתעניינים פתוח רוב שעות היום:

1-700-700-535

 

פרטי יצירת קשר

ביה"ס האמריקאי הבינלאומי בע"מ, ח.פ. 513777045

טלפון 03-7510909   פקס: 03-5422935

רחוב תובל 11, בית לזרום, רמת גן, 52522

לרישום לקורס לחץ כאן

 

 

 

 


לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
שם
טלפון
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS