קורס הכנה לקראת מבחן EPT – מבחן שיפור רמה באנגלית לקראת תואר ראשון באוניברסיטת בר אילן  « לימודי אנגלית באוניברסיטת בר אילן« מוסדות לימוד« שרותים« ראשיאתה כאן:

שם
טלפון
מתעניין ב:
טקסט חופשי
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
בחן את עצמך
 

  קורס הכנה לקראת מבחן EPT – מבחן שיפור רמה באנגלית לקראת תואר ראשון באוניברסיטת בר אילן  

מבחן EPT הינו מבחן באנגלית שמיועד לסטודנטים של בר אילן שקיבלו ציונים גבוליים בחלק האנגלית בפסיכומטרי , מבחן אמי"ר או אמיר"ם.

מבחן EPT מטרתו לתת הזדמנות אחרונה לתלמידי בר אילן לשפר את רמת האנגלית שלהם על מנת להעלות את שיבוצם ולעשות כמות מופחת של קורסים ובכך לחסוך זמן ועלויות.

מבחן EPT  קיים בשלושה גרסאות השונות ברמת הקושי שלהם. כל גרסא מאפשרת לכם הזדמנות לעלות בין רמה לשתי רמות בשיבוץ שלכם, תלוי בציון שתקבלו.

בעלי ציוני פסיכומרי או אמי"ר בין 50-84 ייבחנו ברמת מתחילים של הבחינה.

בעלי ציוני פסיכומטרי או אמי"ר בין 85-99  ייבחנו ברמת טרום מתקדמים של הבחינה

בעלי ציון מעל ל 100 ייבחנו ברמת מתקדמים של הבחינה.

מידת השיפור שלכם בבחינה זאת ייקבע כמה רמות שיבוץ קפצתם. קורסי האנגלית בתואר הינם קורסי חובה בעלי נוכחות חובה, כל רמה שתשפרו תחסוך לכם  קורס סמסטריאלי ואת עלותו.

אין מה להפסיד - במידה ולא שיפרתם ציון או אף קיבלתם ציון נמוך יותר ציוני האמי"ר והפסיכומטרי ייחשבו לכם, אין סכנה של ירידה בשיבוץ עקב הבחינה.

מבחן EPT נערך במועדים שנקבעים ע"י בר אילן ורישום לבחינה היא דרכם. ריכוז בחינות גדול נערך בדר"כ לקראת פתיחת שנת לימודים ( בין החודשים מאי עד אוקטובר).

מבנה בחינת  ENGLISH PLACMENT TEST- EPT:

בחינת EPT בוחן בעיקר הבנת הנקרא ואוצר מילים ומורכב מקטעי קריאה ושאלות בררה. ההבדלים בין הבחינות הן ברמת הקושי. מבחן ETP ברמת מתחילים מורכב בעיקרו מקטעים קצרים שאורכים בין משפט לפסקא ומענה על שאלות בררה לאחר כל קטע קריאה. מדובר בממוצע של 23 שאלות בפרק. בגרסאות המתקדמות יותר של הבחינה תתקלו בקטעי קריאה שהינם ארוכים וקשים יותר. ההבדלים בין שני הגרסאות המתקדמות יותר הוא באורך ורמת הקושי של קטעי הקריאה וברמת הקושי של השאלות.

קורס הכנה און ליין לבחינת EPT - הקורס היחיד בישראל.

ביה"ס האמריקאי ללימודי אנגלית הינו ביה"ס המוביל בישראל. במסגרת לימודי ביה"ס אנו מלמדים קורסי אמי"ר וקורסי אנגלית לקראת לימודי תואר ראשון.

קורס האון ליין למבחן EPT של ביה"ס האמריקאי הינו היחיד בישראל להכנה למבחן EPT. פורטל הלימודים האינטרנטי של ביה"ס מאפשר לתלמידים לתרגל קריאת טקסטים, תירגול שאלות לדוגמא ברמות קושי שונות והכל מפרטיות ביתכם. לביה"ס האמריקאי ישנו מאגר גדול של מבחנים לדוגמא, תירגולים וקטעי קריאה באנגלית שיאפשרו לכם לתרגל ברמת גבוהה, איכותית ונוחה לקראת הבחינה.  קורס האון ליין של מבחן EPT הינו הקורס היחידי בישראל שמכין בצורה עדכנית ומדוייקת לבחינה ושנותן אופצייה לכלל התלמידים לתרגל את החומר לבחינה בכל זמן ובכל מקום. צוות המחקר והפיתוח של ביה"ס הרכיב עבורכם אוסף קטעי קריאה ושאלות לירגול ברמות קושי משתנות על מנת שתוכלו להתחיל עוד היום לתרגל ולהגיע לשיפור מקסימלי ולשיבוץ גבוה בקורסי אנגלית. 


לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
שם
טלפון
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS