מבחן מפעם« ראשיאתה כאן:

שם
טלפון
מתעניין ב:
טקסט חופשי
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
בחן את עצמך
 

מבחן מפעם

מבחן מפעם הינו המבחן הפסיכומטרי במתכונת מותאמת - פסיכומטרי ללקויות למידה. מבחן מפעם מועבר כולו באמצעות מחשב והתשובות יוקלדו. מבחן מפעם מיועד לבעלי לקויות למידה, מוגבלויות פיזיות או בעיות של קשר וריכוז אשר צריכים ציון בבחינה בפסיכומטרית. 

 

מבחן מפעם ייתאפשר רק לאחר הגשת בקשה ומסמכים איבחון / מסמכים רפואיים למרכז הארצי לבחינות והערכה.

את הבקשה לבחינה מותאמת יש להגיש ליחידה לבחינות מותאמות (במו"ת) של המרכז הארצי לבחינות והערכה, פרטים נוספים ניתן למצוא באתר שלהם.

שימו לב - מבחן מפעם אינו נגיש לכל מועד בחינה פסיכומטרית, חשוב לברר מתי יש מועד מותאם למבחן הפסיכומטרי ולפי זה להרשם.

מבחן מפעם - פסיכומטרי ללקויות למידה ולאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות נערכת בתנאים נוחים יותר מהבחינה הרגילה, ישנו דגש רב שולחנות נוחים, מיזוג, קרבה לשירותים וכן הלאה.

מבחן מפעם אורך כביכול כשלוש וחצי שעות ללא הארכות הזמן. מכיוון שבממוצע כל תלמיד הנבחן במבחן מפעם מקבל תוספת זמן היו גם מקרים כי לקח לנבחן כשש שעות לסיום הבחינה. ישנו גם זמן ארוך מן הרגיל לקריאת כל הסברי הבחינה במטרה לסייע לתלמידים להבין מה נדרש מהם לבני שהם צריכיםלהתחיל את הבחינה בפועל.

 

ציונים של מבחן מפעם:

ציוני מבחן מפעם פועלים על אותו טווח כמו בבחינה בפסיכומטרית הרגילה (200-800) אך בניגוש לבחינת הרגילה נבחן מפעם אינו מבחן יחסי אלא הציון מחושב בדרך מעט שונה.

ציון הבחינה מחושב על פי מספר השאלות עליהם עניתם נכון ועל פי רמות הקורשי שאותם עברת.

 

מבנה מבחן מפעם
מבחן מפעם הוא מבחן אדפטיבי, משמע, הוא מתאים את עצמו לרמת התשובות שאתם מספקים. השאלה הראשונה בכל פרק תהיה ברמת קושי בינונית. כל שאלה נכונה...
מבחן מפעם לדוגמא
פסיכומטי ללקויי למידה נערך רק מספר מצומצם של פעמים בשנה. חשוב מאוד, בעיקר לבעלי לקויות הלמידה לגשת למועד מבחן מפעם רק לאחר שעברתם הכנה מקיפה...
קורס מפעם- קורס הכנה למבחן מפעם 
  ביה"ס האמריקאי הינו ביה"ס המוביל בארץ להכנה למבחני פסיכומטרי ולקראת פסיכומטרי ללקויות למידה- מבחן מפעם. ביה"ס האמריקאי - הקורס היחידי בארץ המתמקד נטו בהכנה לקראת מבחן מפעם....
עמודים:

לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
שם
טלפון
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS