מבחן יעל- הפורטל המקיף לקראת מבחן יע"ל (מבחן ידע בעברית)« ראשיאתה כאן:

שם
טלפון
מתעניין ב:
טקסט חופשי
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
בחן את עצמך
 

מבחן יעל- הפורטל המקיף לקראת מבחן יע"ל (מבחן ידע בעברית)

מבחן יעל הינו מבחן מיון של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה.

מבחן יעל - מבחן ידע בעיברית, נדרש מכל מי שנרשם ללימודי תואר ראשון במכללה או באוניברסיטה ולא נבחן בבחינה הפסיכומטרית בשפה העיברית. במקרה שאין לכם ציון פסיכומטרי בשפה העיברית מבחן יע"ל הוא חובה עבורכם על מנת להתקבל ללימודים גבוהים בישראל בשפה העיברית.

לרוב, למטרות קבלה ייקבלו הסטודנטים ציון סף במבחן יעל שעליהם לעבור כאשר ציון נמוך מכך יגרום למועמדות שלכם להפסל אוטומטית.

מבחן יעל אורך  כשעה וחצי ומורכב משני חלקים: בחלק הראשון - שאלות ברֵרה ( אמריקאיות), ובחלק השני הנבחנים מתבקשים לכתוב חיבור בעיברית.

שימו לב -בחלק של שאלות הבררה יהיה לכם פחות מדקה בממוצע לענות על שאלה ותדרשו לעבוד בצורה הרבה יותר יעילה, מהירה ומדוייקת.

רישום למבחן יעל נערך דרך המרכז הארצי לבחינות והערכה או דרך המחלקות ללימוד עיברית באוניברסיטאות - אין  ערכת הרשמה רישמית לבחינה.

מידע על מבחן יע"ל נמצא גם בחוברות ההסבר באתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה בשפות הבחינה השונות: ערבית, משולב/אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית.

מבחן יעל תקף לחמש שנים. יחד עם זאת, לא כל מוסדות ההשכלה הגבוהה מקבלים ציונים מלפני חמש שנים, וחלקם דורשים מהסטודנט להיבחן מחדש לאחר תקופה קצרה יותר.

בחינת הידע בעיברית - מבחן יעל מתקיים חמש פעמים בשנה, בדרך כלל בחודשים פברואר, אפריל, יולי, ספטמבר ודצמבר.

תוצאות מבחן יעל מתקבלות בדואר תוך 45 יום מיום הבחינה. ניתן גם להשיג את התוצאות באינטרנט דרך האתר של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה (www.nite.org.il)

קורס ההכנה של ביה"ס האמריקאי לקראת מבחן יעל - מבחן ידע בעיברית ילמד אתכם איך לעבור את הבחינה במקסימום יעולות על מנת לקבל ציון שיזכה אותכם בקבלה בטוחה לאוניברסיטאות.

מבנה בחינת יעל
בחינת יעל היא בחינה שמטרתה לבדוק את רמה הידע וההבנה שלכם בשפה העיברית, מדובר בבחינת חובה לכל מי שלא עשה את הפסיכומטרי בשפה העיברית. מטרת...
מבחן יעל לדוגמא
בחינת הידע בעיברית נערכת במספר מועדים בשנה, מומלץ לגשת לבחינה רק לאחר שעברתם הכנה מקיפה והנכם מיומנים בכל סוגי השאלות ונמצאים ברמה גבוהה על מנת...
קורס יעל
ביה"ס האמריקאי - היחיד בישראל להכנה למבחן יעל. קורס יעל בביה"ס האמריקאי מכוון למטרה אחת בלבד: להביא אתכם לציון המקסימלי במבחן יעל ולהבטיח לכם קבלה למוסדות ללימודים...
קורס יעל אונליין
ביה"ס האמריקאי הינו הגדול והמתקדם ביותר מבחינת הפלטפורמה האינטרנטית והדיגיטלית בישראל. ביה"ס האמריקאי הוא הביה"ס היחידי בישראל המאפשר לכם רמת לימודים גבוהה ועדכנית ישר אל...
תלמידים ממליצים
  ביה"ס האמריקאי הינו הגדול בישראל למבחני יעל, ביה"ס הכין כבר מאות תלמידים בהצלחה לקראת מבחן יעל. בואו להנות ולקרוא המלצות של סטודנטים מרוצים מהקורס, תשמעו איך...
עמודים:

לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
שם
טלפון
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS